Haber

Akdeniz Belediyesi Zabıtası Halk Sağlığı ve Huzuru İçin Görevde

Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, halkın sağlık ve huzurunun sağlanmasında polise büyük görev ve sorumluluk düştüğünü söyledi.

Akdeniz Belediyesi Emniyet Müdürü Ufuk Sivaslıoğlu, Polis Teşkilatı’nın 197’nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla birim personeliyle birlikte Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Sivaslıoğlu, “Akdeniz’de yaşayan vatandaşlarımızın sağlıklı, temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri için Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca her türlü desteği alıyoruz. Cumhurbaşkanımız araç, gereç ve lojistik desteği sağladı.”Akdeniz Polisi tüm vatandaşlarımızın huzuru ve sağlığı için 7/24 görev başındadır” dedi.

“Polisimiz Türkiye’de önemli işler yapan bir birim haline geldi”

Polis Teşkilatı’nın 197. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, polis personeline hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Zabıtanın belediyelerdeki en hayati birimlerden biri olduğunu vurgulayan Gültak, şunları kaydetti; “Akdeniz zor bir bölge ama göreve geldiğimiz günden bu yana Akdeniz Emniyet Müdürlüğü, personel alımı, gerekli araç ve gereçlerin satın alınmasıyla birlikte Türkiye’de çok değerli işler yapan bir birim haline geldi. Çünkü polis, tükettiğimiz her türlü iş, Marketler ve esnaf düzgün denetlenmezse farklı külfetler ve sorunlar ortaya çıkabilir.Özellikle stoklamanın yapıldığı, şeker ve yağın bulunamadığı dönemlerde polisimiz yoğun kontroller yaptı ve Vatandaşları rahatlattı.Polisimiz Akdeniz’de yaşayan halkımızın en sağlıklı ve kaliteli çalışmalara ulaşmasını sağlıyor. “Yapıyorum” dedi. – MERSİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu