Haber

Manisa’da 12 ayrı suçtan aranan hırsızlık zanlısı yakalandı

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde 12 ayrı suçtan aranan hırsızlık zanlısı, JASAT ve jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı.

Manisa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ve JASAT Ekipleri, bir süredir aranan hırsızlık zanlısını yakalamak için operasyon düzenledi. Alaşehir’de yakalanan A.Ö. (25) “Bina İçinde Korunan Eşyaya İlişkin Hırsızlık”, “Barınma Dokunulmazlığını İhlal”, “Hükümlü veya Tutuklunun Kaçması”, “Töre Olarak Açık Bırakılan Eşyalara İlişkin Hırsızlık”, “Kilitleyip Bir Yere Bırakarak Hırsızlık” Herkesin Erişimine Açıktır’, ‘Basit Yaralama’, ‘Kamuya Açık Bir Yeri Kilitleyerek ve Bırakarak Hırsızlık’, ‘Töre Olarak Açık Bırakılan Eşyalarla İlgili Hırsızlık’, ‘Ateşli Silah Bulundurmak ve Olağan Mermi Sayısı’, ‘Kuralların İhlali’ ‘İkamet Dokunulmazlığı’, ‘Mala Zarar Verme’ suçundan ‘Töre Göre Açık Bırakılan Eşya Hırsızlığı’ suçundan toplam 32 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldığı belirtildi.

Jandarma ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alınan A.Ö. İşlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Alaşehir M Tipi Kapalı Cezaevi’ne teslim edildi. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu