Yaşam

Ne oldu? Dilan Polat ile Müge Anlı Arasındaki Altın Olayının Detayları!

Aylar önce programında Fadime Parlak’ı arayan Müge Anlı, Parlak’ın Dilan Polat hakkında çektiği eğlenceli TikTok videosunda Polat’ın altınlarını görünce kocasının kendisine altın almasını eleştirdi. Dilan Polat, Müge Anlı’nın sözlerinin ardından açıklama yaptı.

Ayrıntılara bakalım:

Lüks hayatını paylaşmaktan çekinmeyen ve özellikle altınlarıyla gösteriş yapmayı ihmal etmeyen Dilan Polat, bu aralar kara para aklama ve vergi kaçakçılığı iddialarıyla gündemde.

Bu nedenle Dilan Polat’ın geçmişine dair her şey ortaya çıkar. Polat’ın geçtiğimiz nisan ayında Müge Anlı ile yaşadığı olayı anlatmak istedik.

Müge Anlı, günlerdir kayıp olan Fadime Parlak’ı arıyordu. Parlak’ın ailesi, Fadime’nin sosyal medya fenomeni olmak istediğini ve sürekli TikTok’ta paylaşım yaptığını söyledi.

Parlak’ın, Dilan Polat’ın eşinin kendisine altın ve gül alırken, kocasının da bozuk para ve maydanoz verdiğini esprili bir dille anlattığı video, canlı yayında gösterildi.

Bu görüntüleri gören Müge Anlı, şunları söyledi: “Sosyal medyada mutlu anlar gösteriliyor. Bu tür videoları kendinize ölçü almayın. Kocam böyle bir avuç altın getirseydi hayatımda göstermezdim. Hem nazara değecek, hem de değeri artacak. ‘Bakın bu adam herkese çok altın verecek’ diye sıraya girerlerdi.” ‘ dedi.

“Bir insanın kocası neden çeyrek altın alır? Bakın bilmiyorum, yanlış anlaşılmasın. Bu olayın adını bilmiyorum, sevgilerimi sunuyorum. Allah bereketinizi arttırsın. konuşuyordum ama bana tuhaf geldi” dedi.

Müge Anlı’nın bu sözlerinin ardından Dilan Polat, Anlı’ya sosyal medya hesabından kahvesini içerek yanıt verdi.

Polat, “Ben Dilan Polat, 120 şube sahibiyim, fenomen değilim, iş kadınıyım. Bu adam herkese altın vermiyor. 15 yıllık eşine, çocuklarının annesine veriyor” dedi. ” dedi.

Polat, Müge Anlı’yı “Kızım bu Müge Anlı kayıp eşyaları buluyor, acaba benim yüzüklerimi de bulabilir mi?” diyerek eleştirdi. “Kocanızın altını yok” diye paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu