Haber

Öldürülen MHP İlçe Başkanı’nın Oğlu Mustafa Sarıgül ile Devlet Bahçeli’nin Hikayesini Mutlaka Okumalısınız!

Yıllar önce öldürülen MHP İlçe Başkanı Yusuf Bahri Genç’in oğlu Türkiye Çepni Dernekleri Federasyonu Başkanı Muhammet Arif Genç’in Twitter’da paylaştığı Mustafa Sarıgül ile Devlet Bahçeli’nin hikayesi gündem oldu.

Kaynak:https://twitter.com/MArifGenc

Şişli Belediye Başkanı olarak tanıdığımız Mustafa Sarıgül’ü, paylaştığı TikTok görüntülerinden ve tokatladığı nesnelerden yeterince tanıyoruz. CHP’nin Erzincan Milletvekili olan Sarıgül, seçim sürecinin en çok çalışan isimlerinden biri oldu.

Gitmediği köy, görüşmediği vatandaş neredeyse kalmamıştır. Faaliyetlerini sosyal medya hesaplarından takip ediyoruz. Milletvekili olmasına rağmen aynı zamanda fenomendir…

Seçim 2. cinse bırakılarak Sarıgül’ü yine sokaklarda gördük. İlk turda olduğu gibi aynı titizlikle çalışmalarını sürdürmekte ve hemen her gün gündemimizde yer almaktadır.

Şimdi ise seçim gündeminin dışında Türkiye Çepni Dernekleri Federasyonu Başkanı Muhammet Arif Genç’in Sarıgül ve Devlet Bahçeli ile ilgili hikayesi dikkat çekti.

Yıllar önce öldürülen MHP Şişli İlçe Başkanı Yusuf Bahri Genç’in çocuğu Muhammet Arif Genç, o dönemde annesi ve kardeşleriyle yaşadıklarını ve onlara sahip çıkanları anlattı:

Haydi yorumlar!

buharkentajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu