Haber

Reha Muhtar’tan videolu mesaj: 92 yaşındaki babam ifade verdi

Eski eşi oyuncu Deniz Uğur ile ortasında iki çocuklarının velayeti için açılan dava devam ederken Reha Muhtar, 92 yaşındaki babası Cemal Muhtar’ın ‘hastanede noter tespitiyle söz verdiğini’ söyledi.

Oyuncu Deniz Uğur, eski eşi Reha Muhtar’ın 13 yaşındaki kızlarına şiddet uyguladığını dile getirerek mahkemeye başvurmuştu. Deniz Uğur geçici velayet kapsamından kızının velayetini almıştı ve Reha Muhtar’a 2 ay müddet ile kızına yaklaşmama cezası verilmişti.

Yaşanan olayların sonrasında Reha Muhtar savları reddetmiş Deniz Uğur ise toplumsal medyadan yaptığı paylaşımla Muhtar’ın kızına bağırdığı öne sürülen bir ses kaydını yayınlamıştı.

Reha Muhtar, sosyal medya hesabından bugün yaptığı paylaşımda 92 yaşındaki babası Cemal Muhtar’ın dün hastanede noter tespitiyle söz verdiğini söyledi.

Muhtar, toplumsal medya hesabından 2017 yılının Şubat ayında çektiği bir görüntüyü şu notla paylaştı:

“92 Yaşındaki babam dün tekerlekli sandalyeyle Devlet Hastanesine gidip oğluna atılan iftiralara karşı noter tespit görüntüsüyle ifade verdi. Oğlumla hayatta biz sadece ikimiz varız. Bir de torunlarımız var dedi. Bugünler de geçecek babacım sen rahat ol.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu